ابزار رایگان وبلاگ

ابزار هدایت به بالای صفحه

گچ و تخته - مطالب آذر 1392
گچ و تخته
تقدیم به رهبر عزیزم ... قائدنا الامام سید علی الحسینی الخامنه ای
مرتبه
تاریخ : شنبه 23 آذر 1392
http://persian.shirazi.ir/upload/pics/tarh/13.jpgموضوعات طبقه بندی: بصیرت،  جنگ نرم،  دل نوشته،  مناسبت، 
ارسال توسط سید محمد رضا موسویان کریمی
مرتبه
تاریخ : شنبه 23 آذر 1392

سینمای دین از انجا که نمایانگر باورهای دینی هر جامعه ایست از جایگاه رفیعی بر خوردار است که باید بسیار جدی تر به ان پرداخت.متاسفانه در سینمای ما فیلم هایی که روایت گر تاریخ دین باشد بسیار محدود و با فاصله زیاد از معیار های جهانی ساخته شده اند واین خود یکی از ضعف های سینمایی است که مدعی است می خواهد سبک زندگی ایرانی اسلامی را در سطح جهانی به تصویر کشد.

ادامه مطلب
موضوعات طبقه بندی: جنگ نرم،  مقاله، 
ارسال توسط سید محمد رضا موسویان کریمی
مرتبه
تاریخ : شنبه 23 آذر 1392


نویسنده‌ در اثر حاضر کوشیده است ماهیت، چگونگی، روش‌ها و شیوه‌های تهدیدات نرم را در «عرصه‌ی سیاسی»، از دیدگاه قرآن کریم بررسی و تبیین نماید.

امنیت یکی از حیاتی‌ترین و ضروری‌ترین دغدغه‌ها و نیازهای اصلی هر جامعه‌ای است، به‌طوری که بدون وجود امنیت ابعاد دیگر زندگی تحت‌الشعاع قرار خواهد گرفت. به همین دلیل جوامع سعی نموده‌اند با استفاده از ابزارها و راه‌های ممکن، خود را در مقابل تهدیدات حفظ نمایند. امروزه با متنوع شدن شیوه‌های جنگ، صورتِ جنگ‌ها از نبردهای رو در رو و نظامی به نبردهای اطلاعاتی و روانی و جنگ‌های نرم تبدیل شده است. تهدید نرم مجموعه‌ اقداماتی است که باعث دگرگونی هویتِ فرهنگی و الگوهای رفتاریِ مورد قبولِ یک نظام سیاسی شود. در واقع تمام تحولاتی که موجب شود تا اهداف و ارزش‌های حیاتی یک نظام سیاسی به خطر افتد یا باعث ایجاد تغییر و دگرگونی اساسی در عوامل تعیین کننده‌ی هویت ملی و دینی یک کشور شود، تهدید نرم به‌شمار می‌آید. هدف اصلی تهدید نرم، حذف باورمندی نخبگان و مردم در یک نظام سیاسی، سلب اراده و روحیه‌ی مقاومت و در مجموع استحاله‌ی فرهنگی و سیاسی است.

 

تهدیدات نرم سیاسی در قرآن کریم

تهدیدات نرم سیاسی در قرآن کریم

 

تهدیدات نرم دارای عرصه‌هایی نظیر سیاسی، فرهنگی و اقتصادی است. عرصه‌‌ی سیاسی یکی از مهم‌ترین عرصه‌های تهدیدات نرم به شمار می¬ر‌ود که این تهدیدات وسیله‌ا‌ی مؤثر برای فشار بر کشورهای ضعیف، همیشه مورد استفاده‌ی قدرت‌های استکباری بوده است. در این برهه‌ی حساس تاریخی شناخت، بررسی، پیشگیری و مقابله با تهدیدات از اولویت‌های ضروری و حیاتی برای دفاع از هویت و موجودیت کشور است. دین مبین اسلام به‌عنوان کامل‌ترین و جامع‌ترین ادیان الهی، تأکید و توجه ویژه‌ای نسبت به تهدیدات نرم معطوف داشته است. در این راستا قرآن کریم موارد متعددی از تهدیدات نرم را برشمرده و ضرورت توجه به آنها را به مسلمانان متذکر شده است.

 

نویسنده‌ی محترم در اثر حاضر کوشیده است ماهیت، چگونگی، روش‌ها و شیوه‌های تهدیدات نرم را در «عرصه‌ی سیاسی»، از دیدگاه قرآن کریم بررسی و تبیین نماید که امید است مورد توجه علاقه‌مندان قرار گیرد.

 

کتاب تهدیدات نرم سیاسی در قرآن کریم، تألیف محمدجواد جاوری به قیمت ۱۳۰,۰۰۰ ریال منتشر و در بازار مجود است.

 

تریبون مستضعفین
موضوعات طبقه بندی: معرفی کتاب، 
ارسال توسط سید محمد رضا موسویان کریمی


رهبر انقلاب در دیدار با فرماندهان بسیج، درباره‌ی استکبار گفتند: «استکبار یک واژه‌ى قرآنى است که در قرآن درباره‌ى امثال فرعون و گروه‌هاى بدخواه و معارض حق و حقیقت به‌کار رفته است. استکبار در گذشته هم بوده است، تا امروز هم وجود دارد. استخوان‌بندى استکبار در همه‌ى دوره‌ها یکى است؛ البته شیوه‌ها و خصوصیات و روش‌ها در هر زمانى تفاوت می‌کند.» یادداشت زیر از دکتر اصغرآقا مهدوی، استادیار دانشکده‌ی الهیات، معارف اسلامی و ارشاد دانشگاه امام صادق علیه‌السلام به بررسی گفتمان استکبار از منظر قرآن کریم می‌پردازد:

 ادامه مطلب
موضوعات طبقه بندی: جنگ نرم،  مقاله، 
ارسال توسط سید محمد رضا موسویان کریمی

به تازگی در وبگردی هایمان در یکی از شبکه های اجتماعی به یک صفحه به نام ” ما از مجتبی شیرازی متنفریم ” برخوردیم .

پس از کمی جستجو به یک فیلم از این فرد به ظاهر عالم برخوردیم که در کامل بی شرمی بدترین فحاشی را علیه رهبر مظلوم عزیزمان میکند و در انتها آیت الله خامنه ای و دوست دارانش را مورد لعن قرار میدهد و دعای محشور شدن با شمر(لعنه الله علیه) را برای ایشان میکند .

پیشاپیش پوزش مارا بابت پخش تنها ثانیه هایی از این فیلم توهین آمیز بپذیرید .(در صورت دریافت نامه جهت حذف ویدئو از کارگروه تصدیق جرائم رایانه ای کلیپ زیر حذف خواهد شد)

دانلود ویدئو

قابل توجه که سید مجتبی شیرازی برادر سید صادق شیرازی ، صاحب ۲۰ عنوان شبکه ماهواره ای و مجله و برخی سایت های خبری فعال در کشور است و البته شهرت این خاندان بیشتر به دلیل فتوا معروف جد آنها یعنی فتوا تنباکو در دوره ناصرالدین شاه است .

فحاشی برادر صادق شیرازی نسبت به ساحت رهبر انقلاب/فیلم

بر طبق اخبار منتشره برادر سید صادق شیرازی هم اکنون در لندن در حال تحصیل است .در تصویر بالا از چپ به راست سید مجتبی شیرازی ،سید محمد شیرازی ،سید صادق شیرازی نشسته اند .

این مطلب فقط جای تاسف دارد ،شیعه همواره نیز از خودش ضربه می خورد تا از غیر مع الاسف.این شخصیت به ظاهر شیعه و به ظاهر مرجع تقلید(که اصلا چنین نیست) در لباس دوست امام زمان با امام اش دشمنی میکند همان کاری را که بعضی ها با امام صادق سلام الله علیه کردند و با حرف هایشان موجبات شهادت آن امام را فراهم کردند.

این اختلاف ها و حملات یک جانبه به رهبری مظلوم انقلاب مارا به یاد سال هایی نه چندان دوری می اندازد که ضربه آن مذهب مارا از سایر ادیان و مذاهب در تبلیغ برای جذب به سوی این مذهب عقب انداخته بود و اقدام قابل تاسف صادق شیرازی در نامگذاری هفته برائت درست در زمان ‘هفته وحدت’ جزو این دست اعمال است.

در حدیثی از پیامبر اکرم(ص) خطاب به ابن مسعود میفرمایند : چه بسا علماء امت من با یکدیگر دشمنی کنند و با هم جدال ورزند و نسبت به هم بغض داشته باشند اینها راهنمایان امت من در دنیا هستند. کسی که می‌خواهد راهنمای مردم باشد باید اول خود‌ش را بسازد. چنانچه راهنمای امت مورد عنایت خدا و پیغمبر نباشد خدا از او راضی نباشد و پیغمبر(ص) از او تبری بجوید تکلیف مردم چیست؟ ما باید جواب خدا را بدهیم بعضی نه تنها مردم را ارشاد نمی کنند بلکه با حرف‌هایشان مردم را گمراه‌‌تر می‌کنند مباحثی مطرح می‌نمایند که نه خدا راضی است نه امام زمان(عج).

امید است اقایان به جای حمله به مقام ولایت فقیه و تبلیغ شعائر حسینی(شما بخوانید قمه زنی و زنجیر تیغ دار و …) به نشر واقعیات فلسفه قیام عاشورا بپردازند .

همچنین ویدئویی ببینید از استاد پناهیان درباره علمای آخرالزمان و اعتماد به گفته های هر عالم .

دانلود ویدئو
موضوعات طبقه بندی: بصیرت،  جنگ نرم،  دانلود،  مقاله،  مناسبت، 
ارسال توسط سید محمد رضا موسویان کریمی

شبکه های زنجیره ای سید صادق شیرازی را دریابید

شبکه امام حسین و بقیع و الزهرا و مرجعیت و خدیجه و الانوار و ابالفضل العباس و سلام و المهدی و … خوراک تمسخر و تفرقه را برای حمله به شیعیان اماده کرده است!ادامه مطلب
موضوعات طبقه بندی: بصیرت،  جنگ نرم،  دانلود،  مقاله، 
ارسال توسط سید محمد رضا موسویان کریمی

پیام دانشمند در رابطه با حواشی اخیر پیرامون وی

مهدی دانشمند در متن رسمی که در پایگاهش منتشر شود گفت : دشمن بداند اگر دانشمند را قطعه قطعه کنید تا آخرین قطره خونم در خدمت جمهوری اسلامی و بویژه رهبر فرزانه انقلاب خواهم بود.

متن منتشر شده بدین شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم

پیام مهم استاد دانشمند در مورد فتنه اخیر دشمنان اسلام

از دیربازدشمنان اسلام با سیاست تفرقه بینداز و حکومت کن سعی داشته تا بین امت اسلامی به عناوین مختلف با شایعه و تهمت و افتراء و تقطیع سخنان و جمله سازی در موضوع  خاص اختلاف ایجاد کنند تا مومنین همبستگی خود را از دست داده وبه جای مبارزه با دشمن به یکدیگر حمله ورشوند

این بار نیز استاد دانشمند سیبل دشمن شده تا توسط خودی ها و دوستان انقلاب و نظام و رهبری  تیر باران شود بجهت تنویر افکار عموم و خنثی ساختن توطی  دشمن علیه حجة الاسلام دانشمند متن پیام ایشان را تقدیم امت همیشه در صحنه انقلابی ایران میکنیم

دشمن بداند اگر دانشمند را قطعه قطعه کنید تا آخرین قطره خونم در خدمت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بویژه سرباز وفادار رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه ای خواهم بود

ولایت فقیه را استمرار ولایت انبیاء و اهل بیت ع میدانم و راه و اهداف شهدای مظلوم هشت سال دفاع مقدس را دامه خواهم داد

والسلام ومن اتبع الهدی

این متن منتشر شده در پاسخ به مسائلی است که بعد از انتشار ویدئویی از وی در شبکه امام حسین متعلق به سید صادق شیرازی مطرح شده است . امیدواریم چنین صحبت های دو پهلویی دیگر از این فرد مخصوصا در چنین شبکه هایی که خط فکریشان معلوم است مطرح نشود .(شبکه های زنجیره ای سید صادق شیرازی را دریابید)
موضوعات طبقه بندی: بصیرت،  جنگ نرم،  مقاله،  مناسبت، 
ارسال توسط سید محمد رضا موسویان کریمی
آقای سید صادق حسینی شیرازی ...
آقای سید مجتبی حسینی شیرازی ...
و آقایون بی بصیرت عالم نمای متظاهر به دین ....

اگر پیرو مکتب سرخ حسینی و سبز مهدوی (علیهم السلام) هستید، موجب تکه تکه شدن مجدد دین اسلام و مذهب حقه ی شیعه نشوید ...
آیا شمایی که به نا حق جامه ی پاک نبوی را بر تن کردید، آگاه به این نیستید که جهان هستی هیچگاه از وجود خلیفه الله خالی نمی شود؛ یک سوال می پرسم ... یکی از علل صلح امام غریب، حضرت حسن ابن علی المجتبی (علیه السلام) با معاویه ابن ابوسفیان (لعنه الله علیهم اجمعین) چه بود؟ آیا در روایتی نیامده که امام در روشن سازی این جریان در سخن گوهر باری فرمودند (نقل به مضمون): اگر با معاویه وارد جنگ می شدم، اثری از نسل امامت بر زمین باقی نمی ماند؟
پس جای شکر دارد که به بهانه ی اسلام، منکر موجودیت بر حق امام مظلوم و غریبمان، حضرت حجه ابن الحسن عسکری (عجل االله تعالی فرجه الشریف) نمی شوید ... مگر همین شما نمی گویید که خدا عادل است؟ آیا این در دایره ی عدل الهی می گنجد که حالا که امام عصر (عج) در میان ما حضور فیزیکی ندارند، همه از وجود پر برکت ایشان محروم باشند؟ آیا حضور یک نائب از جانب ایشان در یک جامعه ی دارای اکثریت شیعی، لازم نیست؟
والله... بالله ... تالله ... حضور با برکت حضرت آیت الله العظمی قائدنا سید علی الحسینی الخامنه ای (مدظله العالی) برای آماده سازی زمینه ی حکومت سبز مهدوی لازم است .... چرا که بی حضور رهبری با درایت همچون ایشان، موجب گردید که به سرنوشت کشور هایی چون مصر و تونس و ... دچار نشویم ...!
یک سوال دیگر دارم؛ شمایی که به پیروی از افکار ضاله ی انجمن حجتیه، بر پایی حکومت اسلامی پیش از ظهور حضرت حجت (عج) را حرام و غیر جایز می شمارید، آیا به این مسئله اعتقاد دارید که پیامبر گرامی اسلام (صلی الله علیه و آله) حکومت سیاسی و دینی داشته اند؟ آیا ایشان غیر از انسان و از جنس ملائکه و یا فراتر از آن بوده اند؟ آیا ایشان به دلیل انسان بودن و محدودیت ذاتی به زمان و مکان، برای سایر ولایات تحت امر اسلام، ولی امر مسلمین تعیین نمی فرمودند؟ آیا در حال حاضر که امام عصر (عج) فرزند پاک و وارث پیامبر گرامی اسلام (ص) در میان ما حضور فیزیکی ندارند، لازم نیست که کسی به اداره ی امارات تحت امر ایشان بپردازد؟ آیا غیر از این است که شیعه حتی به ظاهر، مستلزم اجرای دستورات معصومین است؟
به خدای احد و واحد سوگند ... شمایی که امروز بر فرزند زهرا، تیغ کشیدید، در روز موعود به بهانه ی جایز نبودن حکومت سیاسی بر فرزند مکرم نبی اکرم تیغ می کشید و حتی همچون کوفیان منکر وی خواهید شد ... شما را به خدای حسین و فرزندانش، دیگر بر زبانتان دعای فرج جاری نسازید، چرا که با هر عبارت مهدی موعود را یک قدم به قتلگاه نزدیک تر می کنید ... چرا که در هویت شیعی شما دچار شک و تردید هستیم ... باشد که خداوند مولایمان را از حضور تیره دلان عالم نمای بی بصیرتی چون شما بی نیاز گرداند ...
بروید و توبه کنید که شما با توهین به ولی امر حاضر مسلمین جهان، مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، به اصل ولایت فقیه که همان رکن وجودی حکومت امام غریب عصرمان (عج) است، توهین کردید ...
در ضمن ...

«لعنة الله علی الکافرین بولایة نائب علی الحق، القائد سید علی الحسینی الخامنه ی»موضوعات طبقه بندی: بصیرت،  جنگ نرم،  دانشجو،  دل نوشته،  مقاله،  مناسبت، 
ارسال توسط سید محمد رضا موسویان کریمی

حامد زمانی این روزها با آهنگ مرگ بر آمریکا محل توجه و اقبال عمومی است و البته دشمنان نیز به دلیل همین موسیقی او را مورد هجمه قرار داده‌اند. اما این اولین آهنگ حامد زمانی درباره آمریکا و دشمنان نبوده است. او پیش از این ترانه «مکر شیطان» را خوانندگی کرده است.

او برای قبله اول مسلمین «قدس» خوانده است. و برای نقش زنان در بیداری اسلامی نیز ترانه دیگری خوانده است.

مکر شیطان
بیداری اسلامی
قدس
مرگ بر آمریکاموضوعات طبقه بندی: بصیرت،  جنگ نرم،  دانلود،  مناسبت، 
ارسال توسط سید محمد رضا موسویان کریمیموضوعات طبقه بندی: بصیرت،  جنگ نرم،  دانلود،  مناسبت، 
ارسال توسط سید محمد رضا موسویان کریمی
(تعداد کل صفحات:7)      [1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]  

جستجو گر
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
کد جست و جوی گوگل
نظر سنجی
نظرتون درباره ی این وبلاگ:


حمایت از ما


حمایت
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir

رهبرم سید علی

جنبش منع کشتار مسلمانان مظلوم آفریقا


خورشید شیعه

پایگاه مجازی فارسی زبان مقاومت اسلامی لبنان - حزب الله
دایرکتوری افسران ارزشی


نوبت شما

  نقطه ی وصل

گل نرگس
معببر سایبری فندرسک

تیم توابین 313


پاتوق عمارها


کمپین وبلاگ نویسی امام علی النقی (ع)


پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم


دایرکتوری افسران ارزشی


شیعه آرت
سرداران گمنام


مبارز فوتو
		www.MobarezPhoto.com

پایگاه فرهنگی مذهبی< علویون >
بزرگترین وب سایت شهدای ایرانبین الحرمین


http://up.monzerin.ir/logo6.gif
طلبه سایبری

تی وی شیعه
دانلود مذهبی


طلبه سایبری
سایت شهید حاج احمد کاظمی

اسلام کوئست

معبر سایبری منتظران مهدی


پایگاه جامع محـض رضـا علیه السّلام


حرم فلش - کد وبلاگ - طراحی
میهمانی ملکوت
سبکی نو در طراحی مذهبی مدافعان حریم ولایت

هواداران حامد زمانی

خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ی ما
لطفا در جای خالی اول
نام و نام خانوادگی خود
در جای خالی دوم
آدرس پست الکترونیک خود
رو وارد کنید
*****
لطفا حواستون باشه که
گزینه ی عضویت رو انتخاب کنید
*****
با تشکر

Powered by WebGozar

آرشیو مطالب
برای مخاطبان
پیوند های روزانه
امکانات جانبی