ابزار رایگان وبلاگ

ابزار هدایت به بالای صفحه

گچ و تخته - مطالب بهمن 1392
گچ و تخته
تقدیم به رهبر عزیزم ... قائدنا الامام سید علی الحسینی الخامنه ای
مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 30 بهمن 1392
ترفندهای نرم استکبار


موضوعات طبقه بندی: بصیرت،  جنگ نرم، 
ارسال توسط سید محمد رضا موسویان کریمی
مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 30 بهمن 1392


همواره پیام‌ها و دیدارهای رهبر انقلاب با دانشجویان، تأثیر بسزایی در کمیت و کیفیت فعالیت‌های فرهنگی – سیاسی دانشجویان و تشکل‌های دانشجویی داشته است. پیام اخیر ایشان به دانشجویان که ۲۳ بهمن ماه سال جاری در نشست انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل قرائت شد، حاوی راهبردها و اقداماتی برای تمامی تشکل‌های دانشجویی است که در صورت تحقق آن، فصل زرینی در کارنامه‌ی جنبش دانشجویی مسلمان در دهه‌ی ۹۰ رقم خواهد خورد.

مقام معظم رهبری


ادامه مطلب
موضوعات طبقه بندی: بیانات رهبری،  بصیرت،  جنگ نرم،  دانشجو،  مناسبت، 
ارسال توسط سید محمد رضا موسویان کریمی
مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 30 بهمن 1392


در جنگ نرم از ابزار و وسایل متفاوتی استفاده می شود که این ابزار در ظاهر دارای کارکردی بسیار صلح جویانه و انسان دوستانه است اما در باطن، دارای کارکردی پنهانی است که اهدافی پنهانی را دنبال می کند.دیپلماسی عمومی فعالیت¬های یک کشور برای تاثیرگذاری بر افکار عمومی ملت¬‌های دیگر در مسیر شکل‌¬گیری و اجرای سیاست های خارجی است. در جنگ نرم از ابزار و وسایل متفاوتی استفاده می شود که این ابزار در ظاهر دارای کارکردی بسیار صلح جویانه و انسان دوستانه است اما در باطن، دارای کارکردی پنهانی است که اهدافی پنهانی را دنبال می کند.دیپلماسی عمومی فعالیت­های یک کشور برای تاثیرگذاری بر افکار عمومی ملت­‌های دیگر در مسیر شکل‌­گیری و اجرای سیاست­های خارجی است.ادامه مطلب
موضوعات طبقه بندی: جنگ نرم،  مقاله، 
ارسال توسط سید محمد رضا موسویان کریمی


حمایت از مبارزان و جریان‌های انقلابی و اسلامی و نیز دفاع از مسلمانان و اسلام در مقابل تجاوزاتی که به جهان اسلام صورت می‌گیرد، ایران را قادر ساخته است تا رهبری جهان اسلام را برعهده گیرد.

سردار سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه

سردار سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه
ادامه مطلب
موضوعات طبقه بندی: بصیرت،  جنگ نرم،  مقاله، 
ارسال توسط سید محمد رضا موسویان کریمی
مرتبه
تاریخ : دوشنبه 28 بهمن 1392
موضوعات طبقه بندی: دانلود، 
ارسال توسط سید محمد رضا موسویان کریمی
مرتبه
تاریخ : دوشنبه 28 بهمن 1392
موضوعات طبقه بندی: بصیرت،  جنگ نرم،  دانلود، 
ارسال توسط سید محمد رضا موسویان کریمی
مرتبه
تاریخ : جمعه 25 بهمن 1392
http://mj11.persianfun.info/img/92/11/Khandeh-Bazar16/22.jpgموضوعات طبقه بندی: دل نوشته، 
ارسال توسط سید محمد رضا موسویان کریمی


رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، پیام حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای خطاب به نشست سراسری اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل را ابلاغ کرد.

سخنان مقام معظم رهبری درمورد جنگ نرم

سخنان مقام معظم رهبری درمورد جنگ نرم

به گزارش جنگ نرم و عملیات روانی؛  پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی خطاب به نشست سراسری اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل قرائت شد.حجت الاسلام محمدیان رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های سراسر کشور با شرکت در اردوی اتحادیه انجمن های اسلامی که در مشهد برگزار شد، پیام مقام معظم رهبری را قرائت کرد.

 متن این پیام به شرح زیر است:

“سلام مرا به فرزندان انقلابی‌ام برسانید و از تلاش‌های جهاد گونه آنان در ترویج و پاسداری از آرمانها‌ی امام و انقلاب تشکر کنید و چند نکته را به آنان یاداوری کنید:

۱) در کنار تحصیل علم و دانش از فرصت جوانی برای تهذیب نفس و انس با خدا و آشنایی عمیق با معارف قرآن و اهل‌بیت(علیهم‌السلام) بهره ببرید.

۲) شما افسران جوان جنگ نرم هستید و عرصه جنگ نرم بصیرتی عمار گونه و استقامتی مالک اشتر وار می‌طلبد؛ با تمام وجود خود را برای این عرصه آماد کنید.

۳) نظام سلطه را با تمام ابعاد و لایه هایش بشناسید و اهداف و راهبردهای واقعی آن را تحلیل کنید و برای رویارویی با آن تمام ظرفیت‌های خودتان را به کار گیرید و در این مسیر به وعده‌های خداوند اطمینان داشته باشید.

۴) تشکیلات می‌تواند معبد باشد، ولی مبادا تبدیل به معبود گردد؛ اصول و ارزشهای عقیدتی و معنوی خودتان را در قالب تشکیلات حفظ و بر صمیمیت و همدلی بین اعضا تاکید کنید.

۵) افق های روشنی در مقابل شما جوانان قرار دارد، این کشور و انقلاب با دست پرتوان شما آینده‌ای امید بخش در پیش رو خواهد داشت؛ بر تلاش های خود بیافزایید و برای رسیدن به قله‌های پیشرفت و تعالی از هم‌دیگر سبقت بگیرید.”

فارس
موضوعات طبقه بندی: بیانات رهبری،  بصیرت،  جنگ نرم،  مقاله، 
ارسال توسط سید محمد رضا موسویان کریمی


رسانه های غربی مدت هاست به ذهن مخاطبین خود القا می کنند که ایرانیان از دشمنی با غرب خسته شده و برای فرار از بار تحریم های اقتصادی دولتی را انتخاب کردند که نه تنها شعارهای ضد امریکایی و ضد اسرائیلی سر نمی دهد، بلکه برای اولین بار از دوستی با دشمن دیرینه خود دم زده و برای جلب اعتماد وی امتیازاتی را نیز تقدیم می کند. بنابراین بیراه نیست که توجه به حضور پنگول در راهپیمایی را به عنوان خبر منتشر کنند!

راهپیمایی میلیونی بزرگداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اگرچه مثل هرسال پرشور و با نشاط برگزار گردید اما این بار بازتاب آن در رسانه های خارجی بیش از پیش با تعجب و غافل گیری آنان همراه بود. توجه ویژه ی این رسانه ها به شعارهای مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل که شعارهای همیشگی ملت ایران بوده اند نشان از غافلگیری آنان دارد.

انقلاب اسلامی ایران

انقلاب اسلامی ایران

گویی غرب این انتظار را نداشت که با وجود شعارهای معتدل دولت یازدهم و تلاش وی برای تنش زدایی و سعی در ایجاد رابطه -حتی با دشمنان- راهپیمایی امسال باز هم مرگ بر امریکا و اسرائیل سر داده شود.

به عنوان مثال، خبرگزاری اسرائیلی سی بی ان نیوز با ابراز تعجب از عدم تغییر نگرش مردم درخصوص امریکا و اسرائیل نوشت: ”صدها هزار ایرانی امسال [هم] شعار مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند.”

اما برخی دیگر که اقرار به ثبات عقیده مردم ایران نسبت به دشمنی با امریکا و بی اعتمادی به او را به زیان خود می دیدند به انحاء مختلف سعی کردند این مسئله را در مقابل رویکرد دولت جدید بی اهمیت جلوه دهند.

نیویورک تایمز در این باره نوشت: ”در راهپیمایی ۳۵مین سالگرد انقلاب اسلامی ایران پلاکاردهای مرگ بر امریکا در کنار پیامهای تبلیغی-بهداشتی در سرتاسر شهر به چشم می خورد!” نیویورک تایمز که همیشه نفرت ایرانیان از امریکا را به عده ای خاص منسوب می کند این بار هم شعارهای ضد امریکایی و شعارهای مربوط به حقوق هسته ای را به افراطیان نسبت داد با عنوان ”عده ای تندرو” از افرادی که این شعارها را سر می دادند یاد کرد.

اما وقتی نوبت به بازتاب سخنان دکتر روحانی رسید لحن نیویورک تایمز نیز معتدل تر شده و نوشت: ”اگر چه حسن روحانی رئیس جمهور ایران از تهدیدهای امریکا انتقاد کرد اما در ادامه اظهار داشت اگر قدرت های جهانی طرف مذاکره با ایران، به حقوق ایران احترام بگذارند ایران نیز پاسخ مثبت و سازنده ای به آنان خواهد داد.”

قابل توجه اینکه نیویورک تایمز به قدری از به تصویر کشیدن و ترسیم فضای ضد امریکایی راهپیمایی ۲۲ بهمن واهمه داشت که اشاره به حضور پنگول!! (که آن را محبوب ترین شخصیت تلویزیونی کودکان ایرانی معرفی کرد) را بر تشریح فضای راهپیمایی ترجیح داد!

البته این عکس العمل ها چندان عجیب نیستند. شاید اگر از دریچه چشم یک مخاطب غیر ایرانی به قضایا بنگریم به رسانه های غربی حق بدهیم که بیان واقعیت حضور مردم در صحنه دفاع و حمایت از نظام اسلامی طفره بروند: رسانه های غربی مدت هاست به ذهن مخاطبین خود القا می کنند که ایرانیان از دشمنی با غرب خسته شده و برای فرار از بار تحریم های اقتصادی دولتی را انتخاب کردند که نه تنها شعارهای ضد امریکایی و ضد اسرائیلی سر نمی دهد، بلکه برای اولین بار از دوستی با دشمن دیرینه خود دم زده و برای جلب اعتماد وی امتیازاتی را نیز تقدیم می کند.

حال اگر بخواهند نفرت ملت ایران از خصومت های امریکا و شعار ذلت ناپذیری آنان را بازتاب دهند مخاطبین خود را با تناقضی مواجه می کنند که پاسخی برای آن نیست. بنابراین بیراه نیست که توجه به پیام های تبلیغی-بهداشتی خمیردندان و مسواک و همچنین حضور پنگول در راهپیمایی را به عنوان خبر منتشر کنند!

پایگاه ۵۹۸
موضوعات طبقه بندی: انقلاب اسلامی،  بصیرت،  جنگ نرم،  مناسبت، 
ارسال توسط سید محمد رضا موسویان کریمی
مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 23 بهمن 1392موضوعات طبقه بندی: بصیرت، 
ارسال توسط سید محمد رضا موسویان کریمی
(تعداد کل صفحات:10)      [1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [...]  

جستجو گر
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
کد جست و جوی گوگل
نظر سنجی
نظرتون درباره ی این وبلاگ:


حمایت از ما


حمایت
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir

رهبرم سید علی

جنبش منع کشتار مسلمانان مظلوم آفریقا


خورشید شیعه

پایگاه مجازی فارسی زبان مقاومت اسلامی لبنان - حزب الله
دایرکتوری افسران ارزشی


نوبت شما

  نقطه ی وصل

گل نرگس
معببر سایبری فندرسک

تیم توابین 313


پاتوق عمارها


کمپین وبلاگ نویسی امام علی النقی (ع)


پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم


دایرکتوری افسران ارزشی


شیعه آرت
سرداران گمنام


مبارز فوتو
		www.MobarezPhoto.com

پایگاه فرهنگی مذهبی< علویون >
بزرگترین وب سایت شهدای ایرانبین الحرمین


http://up.monzerin.ir/logo6.gif
طلبه سایبری

تی وی شیعه
دانلود مذهبی


طلبه سایبری
سایت شهید حاج احمد کاظمی

اسلام کوئست

معبر سایبری منتظران مهدی


پایگاه جامع محـض رضـا علیه السّلام


حرم فلش - کد وبلاگ - طراحی
میهمانی ملکوت
سبکی نو در طراحی مذهبی مدافعان حریم ولایت

هواداران حامد زمانی

خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ی ما
لطفا در جای خالی اول
نام و نام خانوادگی خود
در جای خالی دوم
آدرس پست الکترونیک خود
رو وارد کنید
*****
لطفا حواستون باشه که
گزینه ی عضویت رو انتخاب کنید
*****
با تشکر

Powered by WebGozar

آرشیو مطالب
برای مخاطبان
پیوند های روزانه
امکانات جانبی