ابزار رایگان وبلاگ

ابزار هدایت به بالای صفحه

گچ و تخته - مطالب دی 1392
گچ و تخته
تقدیم به رهبر عزیزم ... قائدنا الامام سید علی الحسینی الخامنه ای
مرتبه
تاریخ : دوشنبه 30 دی 1392
موضوعات طبقه بندی: بصیرت،  جنگ نرم،  دانلود،  مقاله،  مناسبت، 
ارسال توسط سید محمد رضا موسویان کریمی
مرتبه
تاریخ : دوشنبه 30 دی 1392


رئیس قوه قضاییه با هشدار درباره خطر تفکرات تکفیری و سلفی در جهان اسلام، از دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی کشور خواست که به این مسئله توجه بیشتری داشته باشند.

سخنان رئیس قوه قضاییه در مورد نفوذ وهلبیت در ابران

سخنان رئیس قوه قضاییه در مورد نفوذ وهلبیت در ابران

به گزارش جنگ نرم و عملیات روانی؛‌ آیت الله «صادق آملی لاریجانی» در جلسه امروز مسئولان عالی قضایی با تبریک سالروز میلاد حضرت رسول اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) و فرا رسیدن هفته وحدت تأکید کرد: جریان های تکفیری همچون موریانه « وحدت اسلامی» را از درون می خورند.از وزارت اطلاعات و سپاه پاسداران می خواهیم که در برابر خطر ورود جریان های تکفیری به کشور هوشیار باشند

رئیس دستگاه قضا نقش غرب در شکل گیری وهابیت را از « مسلمات تاریخی » دانست و افزود: جریان های تکفیری و سلفی هیچ ربطی به اسلام و اعتقادات برادران اهل سنت ندارند، بلکه فرقه هایی ساخته و پرداخته غرب برای تضعیف جوامع اسلامی هستند.

آیت الله آملی لاریجانی تصریح کرد: از وزارت اطلاعات و سپاه پاسداران می خواهیم که در برابر خطر ورود جریان های تکفیری به کشور هوشیار باشند و دیدگاه های تکفیری را به هیچ وجه از جنس اختلاف نظر مذاهب اسلامی تلقی نکنند، بلکه برخوردی متناسب با ماهیت ضدامنیتی این جریان ها در پیش بگیرند.

 از هموطنان اهل سنت انتظار داریم تکفیری ها را طرد کنند

رئیس قوه قضاییه در ادامه با یادآوری رساله های فراوانی که به قلم بزرگان اهل سنت در مخالفت با دیدگاه های محمد بن عبدالوهاب بنیان گذار جریان های تکفیری در جهان اسلام، نوشته شده است اظهار کرد: از هموطنان اهل سنت نیز انتظار داریم که جریان های تکفیری را از خود طرد کنند و اجازه ندهند این جریانات استعماری و فاسد به کشور نفوذ کنند.

آیت الله آملی لاریجانی با بیان اینکه شیعه و سنی در ایران سال هاست که با آرامش در کنار هم زندگی می کنند افزود: با اینکه مطابق قانون اساسی نظام جمهوری اسلامی، مذهب رسمی کشور شیعه اثنی عشری است، نه تنها برادران اهل سنت بلکه دیگر اقلیت های دینی نیز در پناه نظام اسلامی در امنیت به سر می برند و آزادانه فعالیت می کنند.

رئیس دستگاه قضا با توجه به وضع کنونی جهان و آنچه در کشورهای اسلامی از جمله سوریه، عراق، افغانستان می گذرد، اختلاف افکنی را «بزرگترین ظلم» به مسلمانان دانست و تصریح کرد: بی گمان در میان مذاهب گوناگون اسلامی اختلاف نظر وجود دارد اما میزان مشترکات بسیار بیشتر است و افزون بر این واضح است که اختلافات در عقیده هرگز نباید تبدیل به دشمنی شود.

آیت الله آملی لاریجانی در بخش دیگری از سخنانش پیامبر اکرم(ص) و ائمه اطهار(ع) را «بهترین وسیله برای قرب الی الحق» خواند و خاطر نشان کرد: توسل به پیامبر در آیات قرآن مورد توجه قرار گرفته و حتی می توان گفت به این عمل توصیه شده است؛ چنانکه در آیه ۶۴ سوره نساء (ولو أنهم إذ ظلموا أنفسهم جاءوک فاستغفروا الله واستغفر لهم الرسول لوجدوا الله توابا رحیما) به خطاکاران و کسانی که به نفس خود ظلم کرده اند، امر شده است که نزد پیامبر بروند و استغفار کنند، همچنین پیامبر نیز برایشان استغفار کند.

رئیس قوه قضاییه افزود: با توجه به عبارت پایانی این آیه (واستغفر لهم الرسول لوجدوا الله توابا رحیما) می توان چنین برداشت کرد که رحیمیت و توابیت پروردگار نسبت به این گروه، جزای مسلّمی است که از استغفار پیامبر(ص) برای گناهکاران ناشی می شود.

آیت الله آملی لاریجانی تصریح کرد: اگر هر یک از ما به اعمال خود بنگریم، درمی یابیم که به دلیل خطاها و غفلت هایمان به نفس خود ظلم کرده ایم و می توانیم مصداق این آیه شریفه باشیم؛ بنابراین باید به سمت توسل به پیامبر اکرم(ص) و ائمه اطهار (ع) برویم تا در استغفار به رویمان باز شود.

رئیس قوه قضاییه با تاکید بر اینکه پیامبر اکرم(ص) و ائمه اطهار(ع) بیانگر ارزش های عالی انسانی هستند گفت: اگر مسلمانان به خود بیایند و به معارف قرآنی و سیره اهل بیت رجوع کنند خودکفا می شوند و می توانند روی پای خود بایستند.

رئیس دستگاه قضا با اشاره به آیه «ولاتهنوا و لاتحزنوا و أنتم الأعلون إن کنتم مؤمنین» (سست نشوید و غمگین نگردید و شما برترید اگر ایمان داشته باشید) تصریح کرد: این وعده الهی، بلکه قانون الهی است که مومنان بر دشمنانشان برتری پیدا می کنند و اگر وضع کنونی جهان اسلام با این خطاب قرآنی همخوانی ندارد به این دلیل است که ایمان ما قرآنی نیست و بویژه برخی حاکمان در کشورهای اسلامی پایبند به ارزش های دینی نیستند.

رئیس قوه قضاییه با تأکید بر اینکه وحدت اسلامی نیز راهکاری برای تحقق مفهوم این آیه مبنی بر برتری اهل ایمان است، تأکید کرد: مومنان با یکدیگر اختلاف ندارند، بلکه اختلافات از هوای نفس ناشی می شود.

 غربی ها بجای دادگاهی کردن شارون برایش اظهار تاسف می کنند

آیت الله آملی لاریجانی در بخش پایانی سخنانش با توجه به مرگ آریل شارون، نخست وزیر اسبق رژیم صهیونیستی و عامل کشتار فلسطینیان در اردوگاه های صبرا و شتیلا گفت: قصاب صبرا و شتیلا را همه دنیا می شناسند اما نکته تأسف برانگیز مرثیه سرایی سران کشورهای غربی پس از به هلاکت رسیدن این جنایتکار است.

رئیس دستگاه قضا افزود: آیا معنی حقوق بشر غربی این است که از شخصی که باید در دادگاه به اتهام جنایت علیه بشریت محاکمه شود تجلیل کنند؟ این مرثیه سرایی نشان می دهد که ادعای حقوق بشر غرب دروغی بیش نیست و ما از این نگاه متناقض و ابزاری به حقوق بشر ابراز تأسف می کنیم.

 جام جم
موضوعات طبقه بندی: جنگ نرم،  مقاله، 
ارسال توسط سید محمد رضا موسویان کریمی
مرتبه
تاریخ : دوشنبه 30 دی 1392

 در ذبح اسلامی رگ روی به گلو بریده می شود ، مغز در آستانه اغماء میرود و دیگر احساس

درد از حیوان از بین میرود !  دست و پا زدن حیوان در حین بریده شدن رگ گلو نشانه درد 

نیست ، بلكه این رگ ارتباط غذایی بین مغز وخون است و با قطع شدن این ارتباط و كاهش غذا ،

مغز به قلب دستور میدهد كه هرچه سریعتر از تمام اعضاء برای او خون بفرستد ، قلب نیز با

پمپ كردن خون از تمام اعضا ، به دلیل اهمیت خون رسانی به مغز ، در اصل خود را فدای

حیات مغز میكند و شروع به تشنج میكند و جالب اینجاست كه خون از طریق همان رگ بریده

شده از بدن خارج میشود و این باعث خروج مواد خونی و عدم لخته شدن خون در بافت ها

میشود ! اما در ذبح غیر اسلامی ،  با ضربه ای حیوان را به حالت اغما میبرند كه این باعث نیمه

فعال ماندن گلبول های سفید و در نتیجه فعالیت میكروب ها و فاسد شدن بافت ها و به دلیل دیر

خارج شدن خون لخته شده و خارج نمیشود که این میتواند منبعی برای رشد باکتری ها باشد


موضوعات طبقه بندی: مقاله، 
ارسال توسط سید محمد رضا موسویان کریمی
مرتبه
تاریخ : دوشنبه 30 دی 1392موضوعات طبقه بندی: بصیرت،  دل نوشته، 
ارسال توسط سید محمد رضا موسویان کریمی
مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 25 دی 1392
47820_692موضوعات طبقه بندی: بصیرت،  هنر،  دل نوشته، 
ارسال توسط سید محمد رضا موسویان کریمی
مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 25 دی 1392

 

افسران - دانلود "فیلـــــــتر " شکن قوی ۱۰۰% تست شده
دانلود فیلـــــــتر شکن قوی ۱۰۰% تست شده

امروز می خواهم چند تا فیلتر شکن (filter breaker) برای شما معرفی کنم این فیلتر شکن ها که خدمت شما معرفی می کنم صد در صد کار می کنه و تضمینی است و کاملا رجستری شده است و شما می تونید بدون هیچگونه شک و تردیدی ازشون استفاده کنیدالبته همیشه در نظر داشته باشید که این روزها فیلتر شکن های تقلبی و نوظهور زیادی وجود داره که بسیار مخرب هستند و سیستم شما رو به هم می ریزند و به هدفی هم که دارید نمی رسید و بجای اینکه فیلتر شکنی بکنند برای انسان فیلتر درست می کنند. حتماً حتماً دانلود کند...

سعی کردیم چند ورژن مختلف براتون ارائه کنیم که نهایت استفاده رو ببرید
...
***
لطفا به ادامه ی مطلب بروید ... ***در ادامه ی مطلب ببینید ...
موضوعات طبقه بندی: بصیرت،  جنگ نرم،  دانلود،  دل نوشته،  مقاله،  مناسبت، 
برچسب ها: دانلود، فیلتر شکن، فیلتر شکن تست شده، 100% تست شده، دانلود فیلتر شکن، فیلتر شکن قوی، filter breaker،
ارسال توسط سید محمد رضا موسویان کریمی
مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 25 دی 1392


گوناگونی بسیاری از توطئه‌های دشمنان اسلام علیه این دین آسمانی و رهروان واقعی آن در طی تاریخ بویژه در یکی دو قرن اخیر که قطب استکبار چهره تازه خود را رو کرده،‌ به روشنی ثابت کرده که یگانه راه مقابله با این قسم توطئه‌های نرم و سخت، تنها تمسک به گوهر وحدت اسلامی در پرتو اعتقاد راسخ به قرآن کریم، پیامبر رحمت(ص) و عترت طاهرینش(ع) است.

وحدت مسلمانان

وحدت مسلمانان

این اگر بود بزرگان و مصلحان بیدار جهان اسلام تا به این حد بر لزوم وحدت و پرهیز از تفرق و چنددستگی میان مسلمانان تاکید نمی‌کردند. در این میان بی شک ایام میلاد سراسر نور نبی رحمت و مهربانی حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) و هفته وحدت بهترین و مغتنم‌ترین فرصت برای تبیین و تاکید مجدد بر این اصل بسیار کلیدی و اساسی است. اساسا پیامبراعظم (ص) جزو محورهای اصلی چنین وحدتی است، چه آنکه از منظر آن یگانه همه دوران‌، عزت و اقتدار همه جانبه مسلمانان فقط در سایه هوشیاری، وحدت و همبستگی آنان در برابر دشمن مشترکشان تحقق یافتنی است.

 

در شرایطی که سران نظام سلطه و کفر و نفاق، به منظور رخنه در صفوف مسلمانان و شکست آنان و نیز سیطره یافتن بر منافع مادی و معنوی کشورهای اسلامی از هر ابزاری برای ایجاد تفرقه و دامن زدن به اختلافات بهره می‌برند و بخصوص در سال‌های اخیر، شگردهای نوین اختلاف‌افکنی همچون به راه انداختن جنگ‌های فرقه‌ای و مذهبی، حمایت از گروه‌های افراطی و متعصب و… را در دستور کار خود قرار داده‌اند، حفظ و تقویت وحدت، الزامی عقلانی و شرعی است و به همان نسبت ترویج و نهادینه سازی گفتمان وحدت از سوی نخبگان دنیای اسلام، کاملا ضروری است.این مهم بویژه در اوضاع کنونی که گروه های تروریستی و تکفیری در گوشه گوشه جغرافیای اسلامی رشد یافته و با فعالیت ضد بشری خود، موجب وهن و خدشه به اساس اسلام و قرآن شده‌اند و بی‌شرمانه‌ترین جنایت‌ها را مرتکب می‌شوند،‌ ضرورتی صد چندان یافته است و به راستی کیست که نداند وهابیون تکفیری نه شیعه را قبول دارد و نه اهل تسنن را. ناگفته نماند که به‌طبع در دنیای اسلام از دیرباز اختلافاتی وجود داشته و خواهد داشت اما آنچه مهم است اینکه توان مسلمانان در سایه وحدت و برادری است.

روزنامه حمایت
موضوعات طبقه بندی: بصیرت،  جنگ نرم،  مقاله،  مناسبت، 
ارسال توسط سید محمد رضا موسویان کریمی


آیت‌الله علوی گرگانی گفت: یکی از اهداف اصلی وحدت شیعه و سنی آمادگی لازم برای مقابل با دشمنی واحد بوده و تنها این وحدت است که تحرکات دشمن را بی اثر می‌کند.

سخنان  آیت‌الله علوی گرگانی در مورد وحدت شیعه و سنی

سخنان آیت‌الله علوی گرگانی در مورد وحدت شیعه و سنی

به گزارش جنگ نرم و عملیات روانی؛  آیت‌الله محمدعلی علوی گرگانی در دیدار با اعضای ستاد برگزاری نخستین کنگره امام جعفر صادق (ع)، با اشاره به اهمیت وحدت میان شیعه و سنی اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران هفته‌ای را به نام هفته وحدت نام گذاری کرد تا میان اهل تسنن و شیعه تفرقه نباشد.

آیت الله علوی گرگانی افزود: یکی از محصولات نظام جمهوری اسلامی ایران هفته وحدت است که به وسیله آن مردم با مذاهب مختلف به طور مسالمت آمیز در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند و در مقابل دشمن واحد می‌ایستند و از نظام و کشورشان دفاع می‌کنند.

استاد حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه خداوند حجت خود را با مردم تمام کرده است، عنوان کرد: خداوند حجت خود را به مردم تمام کرده و مردم با قوه اختیار و عقلشان راه و مذهب درست را انتخاب کنند و در آخرت نمی‌توانند ادعا کنند که راه درست را به آنان نشان نداده‌اند.

مرجع تقلید شیعیان خاطرنشان کرد: پس از فوت پیامبر اسلام (ص)، ۷۳ فرقه از امت ایشان به یادگار ماند که درحال حاضر مردم با تحقیقاتی که انجام داده‌اند مذهب خود را انتخاب کرده‌اند.

آیت‌الله علوی گرگانی با اشاره به اینکه علمای قدیم اهل سنت نیز مخالف درگیری با اهل شیعه بودند، عنوان کرد: علمای اهل سنت نیز مخالف تفرقه میان اهل تسنن و شیعه هستند.

استاد حوزه علمیه قم بیان کرد: متاسفانه ورود مسائل سیاسی به مذاهب گاهی سبب تفرقه میان اهل سنت و شیعه می‌شود که نباید گذاشت محبت مردم به اهل بیت (ع) در محور سیاسی باشد.

تسنیم
موضوعات طبقه بندی: جنگ نرم،  بصیرت،  مقاله،  مناسبت، 
ارسال توسط سید محمد رضا موسویان کریمی
مرتبه
تاریخ : دوشنبه 23 دی 1392
آغاز هفته وحدت فرخنده باد ...
موضوعات طبقه بندی: دل نوشته،  مناسبت، 
ارسال توسط سید محمد رضا موسویان کریمی
مرتبه
تاریخ : یکشنبه 22 دی 1392
موضوعات طبقه بندی: دانلود،  دل نوشته، 
ارسال توسط سید محمد رضا موسویان کریمی
(تعداد کل صفحات:5)      [1]   [2]   [3]   [4]   [5]  

جستجو گر
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
کد جست و جوی گوگل
نظر سنجی
نظرتون درباره ی این وبلاگ:


حمایت از ما


حمایت
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir

رهبرم سید علی

جنبش منع کشتار مسلمانان مظلوم آفریقا


خورشید شیعه

پایگاه مجازی فارسی زبان مقاومت اسلامی لبنان - حزب الله
دایرکتوری افسران ارزشی


نوبت شما

  نقطه ی وصل

گل نرگس
معببر سایبری فندرسک

تیم توابین 313


پاتوق عمارها


کمپین وبلاگ نویسی امام علی النقی (ع)


پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم


دایرکتوری افسران ارزشی


شیعه آرت
سرداران گمنام


مبارز فوتو
		www.MobarezPhoto.com

پایگاه فرهنگی مذهبی< علویون >
بزرگترین وب سایت شهدای ایرانبین الحرمین


http://up.monzerin.ir/logo6.gif
طلبه سایبری

تی وی شیعه
دانلود مذهبی


طلبه سایبری
سایت شهید حاج احمد کاظمی

اسلام کوئست

معبر سایبری منتظران مهدی


پایگاه جامع محـض رضـا علیه السّلام


حرم فلش - کد وبلاگ - طراحی
میهمانی ملکوت
سبکی نو در طراحی مذهبی مدافعان حریم ولایت

هواداران حامد زمانی

خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ی ما
لطفا در جای خالی اول
نام و نام خانوادگی خود
در جای خالی دوم
آدرس پست الکترونیک خود
رو وارد کنید
*****
لطفا حواستون باشه که
گزینه ی عضویت رو انتخاب کنید
*****
با تشکر

Powered by WebGozar

آرشیو مطالب
برای مخاطبان
پیوند های روزانه
امکانات جانبی